مقاله, ویدئو

آنچه Covr AC3900 را از سایر سیستم‌های وایفای متفاوت می‌سازد

Covr
آموزش های شبکه و فراتر از آن

ویدئو و مقالات آموزشی

یاد میگیریم از تکنولوژی بهتر بهره ببریم

آنچه Covr AC3900 را از سایر سیستم‌های Wi-Fi متفاوت می‌سازد

 

آنچه Covr AC3900 را از سایر سیستم‌های وایفای متفاوت می‌سازد

دی-لینک به‌تازگی Covr AC3900 را به سراسر دنیا ارسال کرده است. این محصول برای کاربرانی فراهم شده که پوشش کاملی در شبکه خانگی خود ندارند و نیاز به تأمین وایفای برای کلیه دستگاه‌های تحت شبکه و وسایل هوشمند منزل خود دارند؛ اما امروزه محصولاتی که این امکان را برای کاربران تهیه می‌کنند بسیارند بنابراین وجه تمایز این دستگاه با برندهای مشابه در چیست؟

 

PowrZone

سایر راه‌کارهای شبکه مش ارائه شده، با تکیه بر چندین اکسس پوینت مختلف ساخته شده‌اند، اما Covr از یک روتر اختصاصی AC2600 به‌عنوان هسته شبکه وایرلس بهره می‌برد که با ساخت محدوده پوشش قدرتمند، هرجایی از منزل که باشید قوی‌ترین سیگنال را در اختیارتان قرار می‌دهد. این فنّاوری که با نام PowrZone شناخته می‌شود وایفایی با دو برابر سرعت محصولات مشابه فراهم می‌کند همراه با قابلیت‌های پیشرفته به مدیریت پهنای باند می‌پردازد به‌نحوی‌که فعالیت‌هایی چون استریم ویدئوهای 4K و بازی‌های آنلاین بدون لگ را در چندین دستگاه مختلف ممکن می‌سازد.

 

covr

پوشش

راهکار Covr تا 2000 متر را به‌صورت یکپارچه و با حذف نقاط کور وایفای حتی در نقاط دور از دسترس خانه، تحت پوشش قرار می‌دهد. کاربران می‌توانند بدون نگرانی از هدر رفتن اتصال وایفای به فعالیت‌های خود بپردازند. همچنین تمام این موارد با ایجاد تنها یک نام شبکه (SSID) قابل انجام است و دستگاه‌ها به‌صورت خودکار با قوی‌ترین سیگنال و عدم نیاز به قطع و وصل کردن مجدد به شبکه متصل خواهند شد.

دارا بودن کلیه قابلیت‌ها

با Covr نیازی نیست که پوشش وایفای منزل را قربانی فعالیت‌های پیشرفته خود کنید. Covr هر آنچه نیاز امروز منازل است را تأمین کرده و سرعت وایرلس سریع‌تر، قوی‌تر، با عملکرد بهتر و بدون لگ را تضمین می‌کند. قابلیت‌هایی چون MU-MIMO، رومینگ هوشمند و QoS پیشرفته مدیریت پهنای باند را ساده‌تر نموده و می‌توانید دستگاه‌های متفاوت را بدون هیچ مشکلی به قوی‌ترین سیگنال ممکن متصل کنید.
در ادامه می‌توانید ویدئو این محصول را مشاهده نمایید:

 

مقالات مرتبط

مطالب مرتبط