HUAWEI MateBook D 16 AMD شرکت خدمات کامپیوتری ایزی HUAWEI Huawei MateBook D15 شرکت خدمات کامپیوتری ایزی HUAWEI Huawei MateBook D14 شرکت خدمات کامپیوتری ایزی HUAWEI
HUAWEI Matebook D14

MateBook D14

لپ تاپ هواوی
Huawei MateBook D15

MateBook D15

لپ تاپ هواوی
Huawei MateBook D16

MateBook D16

لپ تاپ هواوی

لپ تاپ های هواوی سری MateBook D

استفاده از لپ تاپ برای انجام کارهای روزمره

این سری از لپ تاپ های هواوی، ساده ترین گروه لپ تاپ های هواوی بحساب می آیند که همه ساله در مدل های مختلف D13 ، D14 و D16 به بازار عرضه می شوند.

کاربردهای اداری و خانگی، فعالیت های دانش آموزی و دانشجویی، مشاهده ی فیلم و کار با نرم افزارهای مایکروسافت عمده کاربردهای این دسته را تشکیل می دهند.

باتری پرقدرت، صفحه نمایش در ابعاد مختلف با رزولوشن بالا و حاشیه ی بسیار کم، وزن پایین و حمل آسان و بهره مندی از رنج گسترده ای از پردازنده های مرکزی(CPU) از کمپانی های بنامی چون Intel و AMD از مهمترین ویژگی های سری MateBook D هواوی بحساب می آیند.

Huawei MateBook D14

HUAWEI Matebook D14

لپ تاپ هواوی MateBook D14

لپ تاپ های هواوی سری MateBook D14 ساده ترین لپ تاپ هواوی محسوب می شود.
صفحه نمایش 14 اینچی با رزولوشن 1920×1080 پیکسل، پردازنده ی مرکزی(CPU) AMD Ryzen ، پردازنده ی گرافیکی AMD Radeon ، حافظه رم از نوع DDR 4 و حافظه ی فوق پرسرعت از نوع SSD با ظرفیت 256/512 گیگابابت و باتری پرقدرت 56Wh با امکان شارژ با استفاده از آداپتور USB C و سیستم خنک کنندگی پیشرفته این لپ تاپ را برای امور اداری و خانگی روزمره و نیز مصارف دانش آموزی و دانشجویی ایده آل ساخته است.

HUAWEI MateBook D15

Huawei MateBook D15

لپ تاپ هواوی MateBook D15

کسانیکه بدنبال یک لپ تاپ میان رده باکیفیت و با امکانات بروز هستند، لپ تاپ هواوی MateBook D15 گزینه ی مناسبی بشمار می آید.
صفحه نمایش 15.6 اینچی، پشیبانی از تکنولوژی Wi-Fi 6 که جدیدترین استاندارد ارتباطات وایرلس محسوب می شود، بهره مندی از پردازنده ی مرکزی (CPU) Intel Cor i5 نسل یازدهم و حافظه ی پرسرعت SSD با ظرفیت 256/500 گیگابایت و حافظه رم DDR4 از مهمترین ویژگی های این لپ تاپ بحساب می آید.

Huawei MateBook D16

Huawei MateBook D16

لپ تاپ هواوی MateBook D16

لپ تاپ های هواوی سری MateBook D16 با صفحه نمایش 16.1 اینچی بزرگترین لپ تاپ هواوی از نظر سایز صفحه نماشگر در بین لپ تاپ های این شرکت محسوب می شود.
پشیبانی از تکنولوژی Wi-Fi 6 که جدیدترین استاندارد ارتباطات وایرلس محسوب می شود، بهره مندی از پردازنده ی مرکزی (CPU) کمپانی ™AMD Ryzen سری 4000H و حافظه ی پرسرعت SSD با ظرفیت 500 گیگابایت و حافظه رم DDR4 این لپ تاپ را به یکی از گزینه های ایده آل در بین لپ تا های میان رده ی بازار تبدیل کرده است.