Slider Template DWR-932C D-Link Mobile Modem / Routers ⦿ به اشتراک گذاری اینترنت 4G/LTE در هرجا

⦿ بهرمندی از تکنولوژی وایرلس b/g/n/ac

⦿ شارژدهی بالا با باتری قدرتمند

⦿ پشتیبانی از باند های فرکانسی مجزا
Slider Template Dlink DIR-882 D-Link Wireless Routers ⦿ به اشتراک گذاری اینترنت بی سیم


⦿ بهرمندی از تکنولوژی های وایرلس b/g/n/ac


⦿ پشتیبانی از باندهای فرکانسی 2.4 و 5 گیگاهرتز
New Layer
Slider Template D-Link DWR-M961 D-Link 4G/LTE Routers ⦿ به اشتراک گذاری اینترنت 4G/LTE بی سیم

⦿ بهرمندی از تکنولوژی های وایرلس b/g/n/ac

⦿ پشتیبانی از باند فرکانسی 2.4 و 5 گیگاهرتز

⦿ دارای پورت LAN و WAM برای اتصال کابلی
D-Link
huawei-logo

روترهای وایرلس دی-لینک و هوآوی

DIR-822

D-Link AC Wi-Fi Router

روتر وای-فای AC دی-لینک
d_link_dir_612

D-Link Mobile Router

روتر وای-فای همراه دی-لینک
DLink 3G/4G Router

D-Link 3G/4G Router

روتر وای-فای 3G/4G دی-لینک
Dlink N300 Wifi Router

D-Link N300 WiFi Router

روتر وای-فای N300 دی-لینک

دی-لینک نامی آشنا در صنعت شبکه و اینترنت خانگی به شمار می رود.

با پیشرفت تکنولوژی و روی کارآمدن تکنولوژی های جدید وایرلس، دی-لینک از روترهای وایرلس پیشرفته ی خود برای مصارف خانگی و اداری رونمایی کرده است.

شما می توانید با حداقل هزینه ها؛ با استفاده از روترهای وای-فای دی-لینک یک شبکه ی وایرلس کوچک در خانه یا محیط کارتان برای دسترسی به اینترنت بصورت وایرلس، افزایش رنج وای-فای در محیط و به اشتراک گذاری فایل ایجاد کنید. همچنین با استفاده از مودم روترهای رومیزی و همراه 3G/4G دی لینک،می توانید اینترنت پرسرعت را با چندین دستگاه به اشتراک بگذارید و در هزینه ها صرفه جویی کنید.

D-Link AC Wi-Fi Routers

DIR-822

روترهای وای-فای AC دی-لینک

این دسته از روتر ها، با بهره مندی از تکنولوژی وایرلس پرسرعت IEEE 802.11 ac ، شبکه وایرلس با سرعت حداکثر تا Mbps 2600 را در اختیار کاربر قرار می دهند. بسته به نوع تکنولوژی AC بکار رفته در این روتر ها، بیشینه سرعت قابل دستیابی از 750 تا 2600 مگابیت برثانیه، متفاوت است. همچنین دارا بودن دو باند فرکانسی مجزا 2.4 و 5 گیگاهرتز و پورت های اترنت LAN و WAN با سرعت های 10/100 و 10/100/100 Mbps امکان به اشتراک گذاری اینترنت بصورت سیمی و بی سیم و گسترش پوشش وای-فای در خانه و محل کار را فرهم می کنند.

 

D-Link 3G/4G Mobile Routers

d_link_dir_612

مودم روترهای همراه 3G/4G دی-لینک

مودم روترهای همراه سیم کارتی دی-لینک، امکان به اشتراک گذاری اینترنت پر سرعت همراه 3G/4G را برای کابران فراهم می کند. با استفاده از این مودم ها می توانید اینترنت 3G/4G را با چند دستگاه به اشتراک بگذارید.

باتری با توان شارژدهی بالا،نمایشگر LED ، ارسال و دریافت SMS، اتصال همزمان چند دستگاه و به اشتراک گذاری اینترنت حتی در حال حرکت، از مهمترین ویژگی های این مودم روترهای همراه می باشد.

D-Link 3G/4G Desktop Routers

DLink 3G/4G Router

مودم روتر های 3G/4G دسکتاپ دی-لینک

با استفاده از مودم روترهای رومیزی سیم کارت خور دی لینک، می توانید اینترنت پرسرعت 3G/4G را بصورت وایرلس و یا بصورت سیمی با چند دستگاه به اشتراک بگذارید. پشتیبانی از تکنولوژی وایرلس N و AC ، بهره مندی از دوباند فرکانسی مجزا 2.4 و 5 گیگاهرتز و نیز بهره مندی از آنتن های خارجی پرقدرت، مودم روتر های 3G/4G دی-لینک را به یک گزینه ی ایده آل برای مصارفی چون وبگردی، بازی آنلاین و استریم ویدئو با کیفیت بالا تبدیل کرده است.

D-Link N300 Wi-Fi Routers

Dlink N300 Wifi Router

روتر های وای-فای N300 دی-لینک

روترهای وایفای N300 دی-لینک با بهره مندی از تکنولوژی وایرلس IEEE 802.11 n ، شبکه وایرلس با سرعت حداکثر تا Mbps 300 را در اختیار کاربر قرار می دهند. همچنین دارا بودن دو باند فرکانسی مجزا 2.4 و 5 گیگاهرتز و پورت های اترنت LAN و WAN با سرعت های 10/100 و 10/100/100 Mbps امکان به اشتراک گذاری اینترنت بصورت سیمی و بی سیم و گسترش پوشش وای-فای در خانه و محل کار را فراهم می کنند.