اخبار تکنولوژی

سوئیچ فوق پر سرعت D-Link در بین برندگان RedDot 2021

DMS-106XT_color
در جهان تکنولوژی چه می گذرد!

اخبار و رویدادها

با ما همراه باشید با اخبار علم و تکنولوژی در جهان

سوئیچ فوق پر سرعت D-Link در بین برندگان RedDot 2021

dlink-reddot-2021

نمایشگاه Red Dot که در زمینه ی طراحی صنعتی هر ساله برگزار می شود، امسال، شاهد حضور پر قدرت دی لینک با سوئیچ DMS-106XT بود و این سوئیچ فوق پر سرعت و زیبا، جایزه ی Reddot design awards 2021 را از آن خود کرد. در این مقاله قصد داریم نگاهی به این سوئیچ داشته باشیم و ویژگی های آن را بررسی کنیم.

10G-port

اتصال فوق العاده سریع 10 گیگابایتی برای کاربرد های خانگی یا اداری

یک پورت 10 گیگابیتی برای اتصال شبکه آپلینک با پهنای باند بالا یا دسترسی به (NAS) Network Attached Storage، مناسب برای کارهای سنگین طراحی مولتی مدیا.

با چنین سرعت سرسام آوری، به راحتی می توان آنلاین بازی کرد، کار های طراحی سنگین چند رسانه ای را انجام داد و حتی بازی یا فیلم را با کیفیت 4k/8k استریم کرد.

2.5G-ports

پورت های 2.5 گیگابیتی، آماده برای اتصال Wi-Fi 6

DMS-106XT با پنج پورت 2.5 گیگابیتی برای اتصال همه دستگاه های پرسرعت شما مانند روترها و نقاط دسترسی Wi-Fi 6، دسترسی محدودی به شبکه چند گیگابیتی برای خانه یا دفاتر کوچک فراهم می کند. همچنین با مبدل DUB-E250 می توان کابل اترنت 2.5 گیگابیتی متصل به این سوئیچ را به نوت بوک های دارای USB Type C متصل کرد.

DMS-106XT

طراحی شده برای شبکه های Advanced Home یا Small Office

با DMS-106XT، ارسال فایل های سنگین از طریق سرور با پورت 10 گیگابایتی به سرعت انجام می شود و با 5 پورت 2.5 گیگابیت بر ثانیه، می توانید چندین کارهمزمان انجام دهید. برای پخش آنلاین بدون وقفه فیلم و بازی های آنلاین با پینگ پایین، کافی است دکمه Turbo Mode را فعال کنید. طراحی براق آلیاژ آلومینیوم و نوار LED چند رنگ ، DMS-106XT را به یک سوییچ عالی در هر خانه یا محل کار مدرن تبدیل کرده است.